Sborník Cvičení

 

Hráči A1 a B1 souběžně vybíhají s míčkem, za svým kuželem střílí na bránu. Hráč B1 poté dostává přihrávku ze svého zástupu od hráče B2. B1 znovu střílí a poté ještě jednou zakončuje hráč A1 zpoza brány (za brankou bere volný míček). Dále vybíhají A2 a B2.

Pořadník

18.11.2017

Hráči střílí rychle za sebou v pořadí podle svého čísla, poslední hráč (5) provádí samostatný únik na branku.

Hráč B1 vybíhá bez míčku, přijímá přihrávku od hráče A1, který se následně také rozeběhne, B1 se s A1 u kuželu překříží s předáním míčku, u dalšího kuželu také, za ním B1 nahraje a A1 zakončuje střelou z první na branku. Dále začínají hráči B2 a A2.

Hráč 8 dostává rychle za sebou nahrávky od ostatních hráčů podle jejich postavení, sedmkrát za sebou bez přípravy střílí na branku. Dále střílí hráč 1 atd.

3 brány

15.11.2017

Hráč A1 vybíhá bez míčku kolem kuželu, z první zakončuje na branku 1 po přihrávce hráče B5, běží dle nákresu kolem druhého kuželu, dostává nahrávku od hráče A2 a střelou z první zakončuje na branku 2, dále dostává přihrávku výhozem od brankáře, obíhá třetí kužel a provádí samostatný nájezd na branku 3. Dále začíná hráč A2.

Hráč A1 nahrává hráči B1 a ihned vybíhá do středu hřiště, dostává nahrávku od B1, vede míček a zakončuje střelou na branku.

A: Hráč 1 vybíhá s míčkem od mantinelu na půlku, nahrává hráči 2 a pozadu se vrací zpět. Dále pokračuje hráč 2.

Živý had

10.11.2017

Hráč 1 vybíhá a provádí slalom s míčkem mezi hráči popředu nebo pozadu. Jakmile hráč 1 doběhne, zařadí se na konec zástupu s přiměřeným odstupem. Dále pokračuje hráč 2, hráči vybíhají rychle za sebou.